Matbord med iläggsskivor
2015-10-29
338078
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, skiva fanérad i mahogny, mässingsskodda ben, kannelyrer, 3 iläggsskivor, höjd 71 cm, 110x110, ilägg 45 cm vardera
Slitage, repor, märken