Syskrin 1800-tal
2015-10-29
338056
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYSKRIN, 1800-tal, locket med motiv föreställande en man bärandes en kvinna i empirekläder, invändigt med spegel i locket samt nåldyna, innehållande bl a parfymflakong av pärlemor, mm
Omfattande skador, fuktmärken