Olle Hjortzberg Bethlehem
2015-10-29
338050
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Födelsekyrkan, Bethlehem, monogramsignerad och flera dateringar OH, akvarell, 31,5x23 cm