Sspegel med krön
2015-11-09
337987
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL med krön, förgylld, 1800-tal, ca 100x70 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, krön möjligen ej tillhörande