Uppläggningsfat England
2015-10-28
337937
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, 5 st, England, 1900-talets första hälft, längd 27-50 cm
Slitage, missfärgningar