Bojan Kina
2015-11-13
337906
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, motiv av lyckotecken, höjd 21 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre nagg, lock ej tillhörande