Agda Hols stilleben
2015-10-28
337889
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben, signerad och daterad Agda Holst, olja på duk, ca 49x60 cm