Pierre Olofsson litografi
2015-10-28
337884
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996), "Formation", signerad Olofsson 4/50, färglitografi, ca 16,5x12 cm