Fartygsporträtt
2015-10-28
337801
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartygsporträtt, blandteknik på papper, daterad 1902, 43x58 cm
Skador, repor