Ljusstakar bordslampa ytterfoder Spode
2015-10-28
337766
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, BORDSLAMPA, YTTERFODER, 2+1 st., porslin, England, Spode Copelands China England, höjd 18-45 cm
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län
Samtliga med skador och lagningar, lös bit medföljer