Anders Palmér
2015-10-28
337735
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Strandvägen - Stockholm , signerad Palmér, olja på duk, 64x70 cm