Byst
2015-10-27
337662
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYST, bemålat gips, 1900-tal, mansfigur med skägg, höjd ca 73 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen
Avslag, skador, lösa delar medföljer