Slottsexteriör enligt uppgift från Danmark
2015-10-27
337658
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONTNÄR (1800-tal): Slottsexteriör, signerad, akvarell, 21x29 cm, enligt uppgift troligen motiv från Danmark