Golvlampa
2015-10-27
337648
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing med läderklädd stomme, höjd inkl. skärm ca 145 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen
Slitage, skärm med mindre fläckar