Josef Frank golvlampa
2015-10-27
337604
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2548, betsad valnöt, höj/sänkbar, maxhöjd ca 135 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen
Smärre slitage