Laris Strunke akvarell
2015-10-28
337585
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARIS STRUNKE (född 1931): Komposition, signerad L. Strunke, akvarell, ca 77x54 cm