Olja på duk 1800-tal
2015-11-02
337556
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv, olja på duk, 23x27,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Götebrog
Krackelering, färgbortfall