Orientmatta Chondoresk
2015-11-06
337505
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Chondoresk, södra Kaukasien, ca 282x134 cm
Slitage, renoverad/lagningar, senare langetteringar