Orientmatta
2015-11-05
337478
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, sannolikt Beshir, ca 215x90 cm
Slitage, mindre skador och lagning, senare langetteringar fransar