Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd, 21/100, färglitografier, ca 30 x 22 cm
337414
2015-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här