Oscar Reuterswärd litografier
2015-10-26
337414
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd, 21/100, färglitografier, ca 30 x 22 cm