Ölandsmotiv
2015-10-26
337412
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ölandsmotiv, signerad och daterad Susanne Sjögren -78, olja på duk, 33 x 50 cm