Karin Olsson oljemålning
2015-10-27
337397
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): "Gult träd", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 50 x 50 cm