Bordslampa
2015-10-26
337344
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, märkt Osram Ultra-Vitalux Typ G101, lackerad plåt, 1930-tal, ställbar, höjd ca 35 cm
Omgjord sollampa, slitage