Fåtölj rokokostil
2015-10-26
337339
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, skuren dekor, klädd i plysch, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar