Christian Fredrik Swensson tillskriven olja
2015-10-26
337332
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909), tillskriven: Segelskuta i skärgården, osignerad, olja på pannå, 44x34 cm