Orientmatta Afghan
2015-11-05
337286
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Afghanistan, guler på rostfärgad botten, tidigt 1900-tal, ca 460x312 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage