Petter Thoen
2015-10-26
337264
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Tennis!", signerad, E:A.VIIi/XV, färglitografi, bladstorlek ca 63X43 cm