Petter Thoen
2015-10-26
337255
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Tjejer", signerad, 273/396 färglitografi, bladstorlek ca 45x32 cm
Historik: Framtaget till Europride