Stolar 1 par
2015-10-26
337252
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets början, konturerad ryggbricka med nyckelhål, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage, fläckar