Petter Thoen
2015-10-26
337242
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Daddy´s best side", signerad, E:A.VII/XV, färglitografi, bladstorlek ca 63X43 cm