Petter Thoen
2015-10-26
337234
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Train robbery", signerad, 2/275, färglitografi, bladstorlek ca 46x32 cm