Stolar rokoko / senbarockstil
2015-10-25
337203
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, rokoko-/senbarockstil, 1900-tal, bemålat lövträ med klädda sitsar
Bruksslitage, sliten/smutsig klädsel