Torsten Esbjörnsson olja
2015-10-25
337175
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Komposition, signerad Esbjörnsson, olja på duk, 66 x 28 cm