Roland Svensson
2015-10-25
337149
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Havsutsikt, signerad Roland S, 263/360, färglitografi, 29 x 46 cm
Ej examinerad ur ram