Blomsterstilleben Vjeteslav Kliuchnikov
2015-10-25
337132
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Kliuchnikov- 15, olja på duk, ca 65 x 73 cm