Bokhyllor 1950/60-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BOKHYLLOR, 2 sektioner, 1950/60-tal, teak och svartlackerat trä, höjd 180, total bredd 186, djup 41 cm
Kuntoraportti
Smärre ytskador
337081
Päivämäärä:
2015-10-25