Angelica Wiik färglitografi
2015-10-24
336973
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazz-Monica", signerad Angelica Wiik, 208/290, färglitografi, 60 x 42 cm, oramad