Angelica Wiik färglitografi
2015-10-24
336971
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Badande kvinna", signerad Angelica Wiik, 264/290, färglitografi, 60 x 42 cm, oramad