Angelica Wiik färglitografi
2015-10-24
336969
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, E A, färglitografi, 60 x 42 cm, oramad