Lena Cronqvist litografier
2015-10-24
336961
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): (3), ur "Ett drömspel", signerad, 91/170, litografier, 73 x 53 cm