Bordslampor
2015-10-24
336857
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, funkisstil, 1900-talets andra hälft, med stomme i metall, för 2 ljuspunkter vardera, höjd ca 45 cm
Bruksslitage