Matgrupp
2015-10-24
336810
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av 6 stolar (s.k Svenska Modellen), matbord med 3 iläggsskivor a 45 i bredd, bordets höjd 74, 110 x 100 cm
Slitage, skador, senare bemålning