Takkrona
2015-10-23
336730
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med prismor, för tre ljus och en glödlampa, höjd ca 40 cm