Lindorm Liljefors oljemålning
2015-10-24
336694
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Sträckande sjöfåglar, Gotland, signerad och daterad Lindorm L -35, olja på pannå, ca 45x37 cm