Slagbord
2015-10-29
336538
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, allmoge, furu, 2 lådor i sidor, höjd ca 71, 117 x 54 (+64+64) cm
Slitage, repor, märken