dekorationssvärd 1900-tal
2015-10-28
336491
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORATIONSSVÄRD, 2 st, 1900-tal, metall, längd 76 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skada, slitage