Corneille färgserigrafi
2015-10-29
336457
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE (1922-2010): Under blomman, signerad och daterad Corneille 79, 278/380, färgserigrafi, 50x70 cm