Tomas R A Webster tillskriven
2015-10-23
336445
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
TOMAS R.A. WEBSTER (1800-1886): tillskriven, Familjeidyll, monogramsignerad daterad 1850, olja på duk, 61x51 cm
Duklagning i övre kant ca 20 cm