Lennart Jirlow, färglitografi,
2015-11-04
336442
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): I trädgården, signerad L. Jirlow, numrerad 408/510, färglitografi, Arches, 64x49 cm.