Sten Ekendahl oljemålning
2015-10-23
336432
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEN EKENDAHL (1897-1968): Nät läggs ut, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, 56x96 cm